“Uwolnij się od toksycznych emocji”

to skuteczny poradnik, który pokazuje, jak wykreować własne szczęście bazując na samoakceptacji. Dzięki zastosowaniu trzech prostych kroków będziesz mógł zastąpić dotychczasowe negatywne emocje i toksyczne wzorce miłością, przebaczeniem, współczuciem i radością.

JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY!

Dzięki książce zdobędziesz umiejętność nazywania swoich emocji i kwalifikowania ich do odpowiedniej kategorii (pozytywne, negatywne do przezwyciężenia, negatywne do zaakceptowania).

Razem z autorką przeanalizujesz swoje dzieciństwo, które mogło ukształtować Twoje obecne poczucie nieszczęścia, a także nauczysz się oddzielać teraźniejszość od przeszłości, by odpowiednio kreować swoją przyszłość.

W książce znajdziesz ukojenie, zrozumienie i skuteczne porady, jeśli: 

  • nie potrafisz poradzić sobie z trudnym dzieciństwem, 
  • jesteś nerwowy i nie wiesz, skąd pochodzą te negatywne emocje, 
  • nie umiesz wyznaczać granic, 
  • nie kochasz siebie, 
  • cierpisz i nie znasz dokładnej przyczyny,
  • walczysz o niezależność emocjonalną,
  • ważna jest dla Ciebie równowaga psychiczna,
  • chcesz poznać przepis na szczęśliwe życie, 
  • stawiasz na samorozwój, ale nie wiesz, jak do niego dążyć, 
  • pragniesz akceptacji innych 

Wszystkie zamieszczone w książce tematy mają przybliżyć Cię do odkrycia swojego prawdziwego “ja” i odzyskania równowagi emocjonalnej. 

Tylko do 20 sierpnia 2022r.

Masz szansę kupić "Uwolnij się od toksycznych emocji" w wyjątkowych pakietach :

Uwolnij się od toksycznych emocji + Uważne rodzicielstwo. Wychowaj dziecko na świadomego, pewnego siebie i czułego człowieka

49,90 zł

KUP TERAZ

Uwolnij się od toksycznych emocji + Atomowe nawyki

54,90 zł

KUP TERAZ

Uwolnij się od toksycznych emocji + Kod emocji

74,90 zł

KUP TERAZ

Uwolnij się od toksycznych emocji + Uszanuj siebie

69,90 zł

KUP TERAZ

Ceny pakietów są cenami PROMOCYJNYMI i obowiązują JEDYNIE

do dnia 20 sierpnia 2022 r.

Nie interesują Cię pakiety?

Masz już wszystkie książki z pakietów lub chcesz dokonać zakupu jedynie “Uwolnij się od toksycznych emocji”? Nie ma sprawy! Twój egzemplarz już na Ciebie czeka! 

Kliknij w przycisk poniżej

Leah Guy jest autorką, intuicyjnym uzdrowicielem i inspirującym mówcą. Wykorzystuje swoją osobistą historię pokonywania lęków, napaści na tle seksualnym, zaburzeń odżywiania i innych traum, a także ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z klientami i grupami, aby pomóc ludziom dokonać pozytywnych i trwałych zmian w ich życiu.

Leah pojawiła się w czołowych mediach jako ekspert w dziedzinie połączenia umysł-ciało, medycyny energetycznej, uzdrawiania emocjonalnego, intuicyjnych odczytów, a także inspirowała ludzi, jak żyć jak najlepiej. Jest właścicielką linii produktów Modern Sage, a także A Girl Named Guy Productions. Leah ma licencjat z University of Louisville, CMT z Alive & Well Institute of Conscious Bodywork i studiowała w The School of Enlightenment and Healing w Kalifornii. 

RECENZJA "Uwolnij się od toksycznych emocji"

Ta książka to nie tylko skuteczny podręcznik radzenia sobie z emocjami, lecz także zaproszenie do odkrywania własnej autentyczności, rozwijania zdrowej miłości do siebie i wewnętrznego godzenia się z samym sobą. To proces pełen pytań, praktycznych ćwiczeń i wskazówek, które prowadzą nas krok po kroku ścieżką samopoznania: od przyjęcia tego, co w nas trudne, aż po spotkanie ze swoim najwyższym „ja”. Poznajemy prostą i uniwersalną trzystopniową metodę pracy z emocjami, która sprawdza się w każdej sytuacji. Uczymy się rozumieć subtelne mechanizmy rządzące naszym życiem i nad nimi panować. Każdy, kto dąży do absolutnej emocjonalnej wolności, znajdzie tu właśnie to, czego najbardziej potrzebuje. Jak to dobrze, że w obecnych czasach mamy dostęp do tak ważnej i transformującej wiedzy! Z jej pomocą jesteśmy w stanie odmienić całe nasze życie.
Dorota Wiszniewska
autorka bloga o psychologii i duchowości „Witaj Słońce”

“Rany emocjonalne, które powstały na bazie bolesnych wspomnień z dzieciństwa mają wpływ na Twój system przekonań i częstotliwość wibracji w dorosłym życiu.”

“Nie wszystkie wspomnienia są złe, a Twoje wewnętrzne dziecko nie jest odzwierciedleniem jedynie negatywnych doświadczeń”

“Praca z wewnętrznym dzieckiem powinna też przynosić nadzieję i marzenia, dzięki którym nasze tu i teraz jest bardziej radosne.”

To tylko niektóre treści, które znajdziecie w książce “Uwolnij się od toksycznych emocji”. Gwarantujemy, że znajdziecie w niej wiele inspirujących i praktycznych rad, które nauczą Was rozpoznać i radzić sobie z emocjami.

Oferta przedsprzedażowa obowiązuje jedynie do

20 sierpnia 2022 r.